Na wynajem lokal użytkowy przy ul. Leśnej 2

Olsztyńska Spółdzielnia Mieszkaniowa ogłasza nabór na zawarcie umowy najmu na lokal użytkowy przy ul. Leśnej 2 w Olsztynie o powierzchni 220 m2 .

Preferowana działalność medyczna - rehabilitacja dziecięca. Pomieszczenia znajdują się w bardzo dobrym stanie technicznym. Wymagają ewentualnie dostosowania do własnego rodzaju działalności na koszt Najemcy. Na podłogach gres i wykładzina PCV. Ściany i sufity otynkowane, malowane farbą emulsyjną, sanitariaty wykończone glazurą i terakotą. Lokal znajduje się na poziomie przyziemia. Łatwy dojazd. Istnieje możliwość wynajęcia miejsca parkingowego na ogrodzonym i monitorowanym parkingu. Lokal położony jest blisko Jeziora Długiego, wśród innych budynków usługowych i mieszkalnych. Zapraszamy do składania ofert z proponowaną ceną czynszu najmu.

Czytaj więcej...

Wynajem lokalu użytkowego przy ul.Borkowskiego 3.

Olsztyńska Spółdzielnia Mieszkaniowa ogłasza nabór na zawarcie umowy najmu lokalu użytkowego przy ul. Ks. T. Borkowskiego 3 w Olsztynie.

 

Czytaj więcej...

Informacja od Komendy Policji

Komunikat z dnia 05.06.2020

Z dniem 09.06.2020 przywraca się bezpośrednia obsługę mieszkańców. 

Czytaj więcej...

Ogłoszenie

Olsztyńska Spółdzielnia Mieszkaniowa zatrudni na umowę o pracę gospodarza budynku (sprzątanie budynków i posesji zewnętrznych).

Szczegółowe informacje: 89 523 03 27.

 

Ogłoszenie

Olsztyńska Spółdzielnia Mieszkaniowa

zatrudni na podstawie umowy o pracę
- GOSPODARZA BUDYNKU,
- DEKARZA.

Szczegółowe informacje: 89 523 03 27.