Przetarg na zawarcie umowy o ustanowienie odrębnej własności lokalu mieszkalnego nr 26 w budynku przy ul. Iwaszkiewicza 32

Olsztyńska Spółdzielnia Mieszkaniowa w Olsztynie informuje, że dnia 28.05.2024 r. o godz. 13.00 w siedzibie Spółdzielni przy ul. Szarych Szeregów 5, pokój nr 101 odbędzie się ustny przetarg nieograniczony na zawarcie umowy o ustanowienie odrębnej własności lokalu mieszkalnego nr 26 w budynku przy ul. Iwaszkiewicza 32 w Olsztynie.

Czytaj więcej...

Wolne stanowiska parkingowe

Olsztyńska Spółdzielnia Mieszkaniowa informuje, że posiada wolne stanowiska parkingowe niezadaszone na parkingach z wyznaczonymi miejscami przy:

Czytaj więcej...

Wynajem lokalu użytkowego przy ul.Iwaszkiewicza 42

Olsztyńska Spółdzielnia Mieszkaniowa ogłasza nabór na zawarcie umowy najmu lokalu użytkowego przy ul. Iwaszkiewicza 42 w Olsztynie.

Czytaj więcej...

Wynajem lokalu użytkowego przy ul. Grotha 19.

Olsztyńska Spółdzielnia Mieszkaniowa ogłasza nabór na zawarcie umowy najmu lokalu użytkowego przy ul. Grotha 19 w Olsztynie.

Czytaj więcej...

Wynajem lokalu użytkowego przy ul.Borkowskiego 3

Olsztyńska Spółdzielnia Mieszkaniowa ogłasza nabór na zawarcie umowy najmu z możliwością sprzedaży lokalu użytkowego przy ul. Ks. T. Borkowskiego 3 w Olsztynie.

Czytaj więcej...

Komunikat z dnia 05.06.2020

Z dniem 09.06.2020 przywraca się bezpośrednia obsługę mieszkańców. 

Czytaj więcej...

Ogłoszenie

Olsztyńska Spółdzielnia Mieszkaniowa zatrudni na umowę o pracę gospodarza budynku (sprzątanie budynków i posesji zewnętrznych).

Szczegółowe informacje: 89 523 03 27.

 

Ogłoszenie

Olsztyńska Spółdzielnia Mieszkaniowa

zatrudni na podstawie umowy o pracę
- GOSPODARZA BUDYNKU,
- DEKARZA.

Szczegółowe informacje: 89 523 03 27.