Na wynajem lokal użytkowy przy ul. Leśnej 2

Olsztyńska Spółdzielnia Mieszkaniowa ogłasza nabór na zawarcie umowy najmu na lokal użytkowy przy ul. Leśnej 2 w Olsztynie o powierzchni 220 m2 .

Preferowana działalność medyczna - rehabilitacja dziecięca. Pomieszczenia znajdują się w bardzo dobrym stanie technicznym. Wymagają ewentualnie dostosowania do własnego rodzaju działalności na koszt Najemcy. Na podłogach gres i wykładzina PCV. Ściany i sufity otynkowane, malowane farbą emulsyjną, sanitariaty wykończone glazurą i terakotą. Lokal znajduje się na poziomie przyziemia. Łatwy dojazd. Istnieje możliwość wynajęcia miejsca parkingowego na ogrodzonym i monitorowanym parkingu. Lokal położony jest blisko Jeziora Długiego, wśród innych budynków usługowych i mieszkalnych. Zapraszamy do składania ofert z proponowaną ceną czynszu najmu.

 

Proponowana cena najmu poza bieżącymi opłatami za używanie lokalu powinna wynosić minimum 20 zł netto / m2 plus opłaty bieżące. Do proponowanej opłaty za najem doliczone będą bieżące opłaty za używanie lokalu.

Oferty należy składać mailowo lub do skrzynek podawczych znajdujących się przy drzwiach wejściowych do Spółdzielni przy ul. Szarych Szeregów 5 w Olsztynie.

Szczegółowe informacje pod numerami telefonów: 89 523 03 11 lub 603 523 874.

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.