Mieszkania przy ul. Leśnej 2

Olsztyńska Spółdzielnia Mieszkaniowa, z siedzibą przy ul. Szarych Szeregów 5 w Olsztynie, oferuje do sprzedaży mieszkanie nr 26 przy ul. Leśnej 2 w Olsztynie, o powierzchni 40,81m2 wraz z komórką lokatorską 1,2m2, w cenie 273.065,00zł.

 

Mieszkanie nr 26 składa się z pokoju z aneksem kuchennym ( ok. 21m2), osobnego pokoju ( ok. 13 m2), łazienki, przedpokoju . Do mieszkania przynależy komórka lokatorska.

Budynek 6 kondygnacyjny, dwuklatkowy. Większość mieszkań posiada balkony o powierzchni ok. 6,00m2. Budynek jest nowoczesny, wyposażony w fotowoltaikę, położony blisko Starego Miasta , nad Jeziorem Długim, przy Lesie Miejskim, blisko rezerwatu torfowiskowego Mszar. Niedaleko dworca kolejowego. Pierwsza kondygnacja budynku będzie przystosowana do usług rehabiltacyjno- rekreacyjnych.

W budynku brak gazu. Możliwość zakupu klimatyzacji. Budynek już zasiedlony, wyposażony został w dwie windy ( w tym jedna osobowa, druga osobowo- towarowa). Szybkie wydanie lokalu, po zawarciu umowy przedwstępnej.

Lokal mieszkalny znajduje się w stanie deweloperskim. Należy rozprowadzić instalacje wodno-kanalizacyjne , zamontować urządzenia końcowe w łazience i kuchni, wykonać końcowe nawierzchnie podłóg i ścian.

Miejsce postojowe na parkingu zewnętrznym obowiązkowe ( udział w prawie własności ), dodatkowo płatne 12.300,00zł

Ponadto, zawierana jest umowa z Orange Polska S.A. na rok, w sprawie pakietu usług : neostrada z usługą TV i telewizją internetową ( opłata ok. 50zł miesięcznie).

Kontakt w sprawie nabycia mieszkania : kom. 691 404 003 lub tel. stacjonarny 89 523 03 15.

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.